(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.
Производство деревянных окон в Киеве Виробництво дерев'яних вікон в Києві


>> Всі об'єкти <<

Дерев'яні котеджі з бруса на замовлення

Дерев'яний будинок з бруса

Встановлюємо вікна з дерева на замовлення в Києві

Вікна з дерева

Дерев'яні сходи будь-якої складності на замовлення в Києві

Гвинтові сходи з дерева

Виробляємо міжкімнатні дерев'яні двері

Міжкімнатні двері з дерева


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Дерев'яні вікна

 

У наш час на ринку України ви можете знайти дерев'яні вікна різних виробників. В основному вони поділяються на дерев'яні вікна від українських і зарубіжних виробників. Звичайно, вважаеться, що якість дерев'яних вікон зарубіжних виробників на порядок вища наших, але й тут є Будівельна фірма «Світ Лісу» виробляє і встановлює дерев'яні вікна будь-якої складності і форми на замовлення в Києвісвої нюанси. По-перше, не факт, що вам продадуть саме іноземні вікна, бо на ринку сила-силенна підробок, навіть високоякісних вікон; а по-друге, навіщо купувати дерев'яні вікна іноземніх виробників, якщо вітчизняні коштують на порядок нижче, при цьому виконують всі функції покладені на них. Як відомо, віконні блоки надходять в Україну тільки в готовому вигляді - цим і обумовлена висока ціна на дерев'яні вікна на замовлення.

Всі дерев'яні вікна на нашому ринку можна розділити на 3 категорії:

  • Дерев'яні вікна українського виробництва, які характерні низькою ціною і такою ж низькою, на жаль, якістю. Можливо наші виробники ще не досягли такої досконалості, як закордонні партнери.
  • Дерев'яні вікна, які виробляються на українських або ж на спільних підприємствах, але вже на іноземному обладнанні. Якість такихФірма «Світ Лісу» виробляє вікна з дерева на будь-який смак для дому та офісу дерев'яних вікон вище, а ціна цілком прийнятна.
  • Готові дерев'яні вікна зарубіжних виробників. Тут якість на висоті, як втім, і ціна.

Якими ж головними перевагами володіють дерев'яні вікна?

Як і всі сучасні вікна, дерев'яні вікна мають дуже якісну звуко- і теплоізоляцією. Сам матеріал дерево має високу міцність і морозостійкість. Про екологічність даного матеріалу і зовсім не доводиться розповідати, а його приємний зовнішній вигляд принесе у ваш будинок теплоту і затишок.

Але що можна сказати про недоліки?

Перш за все, потрібно відзначити, що дерево має різні пороки (тріщини,Фірма «Світ Лісу» установлює дерев'яні вікна в будинки і котеджі на замовлення сучки і т.д.). Як живий природний матеріал, дерево піддається ураженню різнимт організмами, які, якщо не простежити, можуть з'їсти частину вашого вікна на вечерю :)

Дуже важливо пам'ятати, що технічні характеристики деревини залежать від показника вологості.

Самий, напевно, значимий недолік дерева це його горючість. Хоча це питання в наш час уже легко вирішуется, завдяки обробці спеціальніми розчинами.

Ну і ще один недолік. Він стосуеться більше ледарів, тому що дерево вимагає періодичного догляду.

Так чи варто вибирати дерев'яні вікна?

Звичайно, так. Якісне дерев'яне вікно при правильному поводженні з ним може прослужити вам понад 50 років. Самі вікна відіграють важливу роль у зовнішньому сприйнятті будівлі. Такі вікна виглядають набагато дорожче своїх конкурентів. Завдяки сучасним технологіям, виробники дерев'яних вікон досягли високої якості обробки поверхні вікон, виконання складних форм профілів - все це і не тільки дає можливість покладатися на гарантію високої якості даного продукту.

 

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар