(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.
Установка деревянных лестниц в Киеве Встановлення дерев'яних сходів в Києві


>> Всі об'єкти <<

Будівництво дерев'яних будинків з бруса і оциліндрованої колоди на замовлення

Будинок з бруса

Виробництво дерев'яних вікон на замовлення в Києві

Дерев'яні вікна з дуба

Виробництво дерев'яних сходів на замовлення в Києві

Сходи з сосни на замовлення

Виробництво дерев'яних дверей на замовлення в Києві

Вхідні двері з дерева


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Дерев'яні сходи

 

Сходи - це складна і в той же час дуже важлива конструкція дерев'яні сходи для дачі на замовленняу вашому будинку, котеджі або двоповерховій квартирі. Дерев'яні сходи підкреслюють всі переваги вашого інтер'єру і не рідко є «візитною карткою» вашого будинку.

Всі сходи виробляються з урахуванням розмірів приміщення, а також потрібних норм і гостів. Слід максимально приділити увагу матеріалу, з якого будуть зроблені ваші сходи. Тут мова піде про породи деревини. Саме від вибору матеріалу залежать технічні та фізичні характеристики ваших дерев'яних сходів.

На сьогоднішній день сучасні технології виробництва дозволяють встановлюємо дерев'яні сходи для будинку на замовленнявиробляти якісні сходи будь-якого розміру і з будь-якої породи дерева. Назвемо найбільш поширені породи дерев для цієї справи.

Сосна є найбільш популярною, оскільки росте на території України, а це означає, що вартість дерев'яних сходів із сосни буде досить доступна. Але не варто забувати про те, що дерев'яні сходи з сосни мають досить негативними характеристиками: з часом розсихаються; сосна не міцна порода; має багато сучків.

Якщо з останнім можна змиритися, оскільки це псує тільки зовнішній вигляд сходів, то ось про те, що сосна недостатньо надійна варто пам'ятати при виборі породи дерева для ваших сходів. Може тому, сосна вважається бюджетним варіантом і застосовується в невеликих дачних будиночках.

Дерев'яні сходи з модрини відзначаються своєю надійністю, так як модрина вельми міцна порода дерева, вона володіє високою щільністю - це ускладнює її обробку та позначається на її ціні. Дерев'яні сходи з модрини відзначаються високою ціною на ринку, але купивши такі сходи, Ви вкладете гроші в надійний товар - такі дерев'яні сходи на замовлення прослужать вам довгі роки. Дерев'яні сходи з модрини не піддаються гниттю і практично не розсихаються. Цю породу дерева застосовують для будівництва багатьох дерев'яних форм, дерев'яних елементів інтер'єру і конструкцій.

Дерев'яні сходи з кедра також ходовий товар нашого ринку. Сам кедр Виготовлення дерев'яних сходів для дачі на замовлення в Києвілегко піддається обробці - можна зробити креативні і складні дерев'яні конструкції, але сходи з кедра будуть недостатньо надійні і міцні. Саме тому кедр додатково обробляють спеціальними матеріалами. Кедр, завдяки своєму запаху, має цілющі властивості.

На сьогоднішній день ідеальною породою дерева для виробництва дерев'яних сходів є все ж дуб. Сама назва цієї породи говорить нам про її надійність - згадаймо вислів: «міцний як дуб». Саме дерев'яні сходи з дуба, володіючи досить значними технічними характеристиками: міцність, стійкість до гниття, відсутність деревних вад, прослужить вам вічність. Замовити дерев'яні сходи можна прямо зараз, зателефонувавши до нас в офіс.

 

 

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи в сучасних будинках вже давно перестали бути лише функціональною будовою, в наш час їх роль доповнилася архітектурним і дизайнерським глуздом.

Сходи бувають різних видів, якщо говорити про використаний матеріалі при їх проектуванні, то розділяються вони на металеві, залізобетонні, дерев'яні, бетонні, комбіновані. Найпопулярнішими останнім часом вважаються дерев'яні сходи.

Отже, які повинні бути сходи з дерева на замовлення:

  • ширина сходів повинна бути більше 550 мм. За гостом це є мінімальна ширина проходу для стандартної людини;
  • всі сходові щаблі одного маршу не можуть відрізнятися між собою у висоту і в ширину;
  • допускаються сходинки, які в самому вузькому своєму місці можуть мати ширину 130 мм, але не менше;
  • максимальну кількість сходинок на одному сходовому марші може бути не більше ніж 16, а сходи в приватних будинках і багатоповерхових квартирах - не більше 18 сходинок. Якщо число сходинок більше вісімнадцяти, то сходовий марш має бути поділений хоча б одній сходовій майданчиком;
  • щоб збільшити безпеку для ходьби, з вільною боку сходів, ставлять перила з поручнем.

Приставні сходи відрізняються своїми нормами:

  • на таких сходах не повинно бути подступенок;
  • щаблі повинні бути шириною тільки більше 150 мм;

Матеріали для виготовлення дерев'яних сходів

Ви хочете сходи з дерева? Тоді потрібно знати, з яких сортів деревини найкраще їх зробити. Найчастіше застосовується сосна, модрина, кедр, дуб. Рідше можна зустріти сходи з ясена, ялиці, горіха, клена, берези, ялини, черешні. Варто відзначити, що сходи можуть конструюватися і з великорозмірних матеріалів: плита МФД з наклеєною плівкою, клеєний щит, мешкаючи фанерою столярна плита, і не тільки.

Матеріал проступей

Для виготовлення проступів, основним критерієм при виборі деревини виступає її стійкість до зношування. Наприклад, ялиця або ж ялина відносяться до м'яких сортів дерева і найменше підходять для цього, а ось вже сосна або модрина значно твердіше і більш стійкі до зношування, так само завдяки щільності їх деревини вони менш сприйнятливі до вологи. Самим ідеальним варіантом для сходів вважається дуб, так як давно вже цінуватися своєю довговічністю і стійкістю до механічного зносу.

Статичні дії сходів

При розрахунку розміру майбутньої дерев'яних сходів необхідно враховувати фактичне експлуатаційне навантаження. Використовуючи за основу емпіричні перевірені правила, продумують майбутній розмір простих дерев'яних сходів. Всі ці розрахунки потрібно проводити, враховуючи всі експлуатаційні фактори для повної безпеки майбутньої конструкції.

Щоб замовити дерев'яні сходи, потрібно зателефонувати нам просто зараз. У нас Ви зможете вибрати свою дерев'яну драбину, або ми зробимо індивідуальний варіант.

 

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар