(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.
Строительство домов из клееного бруса в Киеве Будивництво будиноків з клеєного бруса в Києві


>> Всі об'єкти <<

Будуємо дерев'яний котедж з бруса на замовлення

Будинок з дерева

Встановлюємо дерев'яні вікна на замовлення в Києві

Вікно з дерева

Дерев'яні сходи на замовлення в Києві

Сходи з дерева

Установка вхідних дерев'яних дверей

Вхідні двері з дерева


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Дерев'яні будинки з клеєного бруса і оциліндрованої колоди

 

Дерев'яні будинки вже не перший рік мають велику популярність в забезпечених країнах Європи та Америки, де люди прагнуть жити в природному середовищі. У дерев'яному будинку завжди панує приємний запах справжнього дерева, так як це екологічно чистий матеріал.Будівельна фірма «Світ Лісу» будує дерев'яні котеджі з клеєного бруса і оциліндрованої колоди на замовлення в Києві Будинок з дерева покращує Ваше здоров'я, самопочуття та настрій, і в повітрі «зависає» приємна атмосфера, а люди стають менше хворіти. Дерев'яний будинок завжди виглядає багатше, ніж сірий цегляний будиночок, і добре вписується в природне середовище. Ми робимо дерев'яні лазні, ресторани, дерев'яні котеджі, будинки з клеєного бруса і оциліндрованої колоди.

Наше дерево та інший матеріал надходить з екологічно чистих районів України (Волинська, Львівська, Тернопільська області).

Проекти дерев'яних будинків для наших клієнтів ми робимо безкоштовно. Також, ви можете вибрати проект існуючого дерев'яного будинку, який розрахований за всіма нормами і гостами, або ж один з численних Будівельна фірма «Світ Лісу» будує дерев'яні будинки з клеєного бруса на замовленняескізних проектів, які вже створювлись для клієнтів. Якщо у вас вже є свій проект, то ми, вивчивши його і внісши при необхідності зміни, зможемо побудувати дерев'яний будинок під ключ.

У нас є висококваліфіковані фахівці в галузі архітектури та дизайну, які зможуть вловити вашу ідею і створити неповторний і надійний проект будинку, на базі якого буде якісно побудований ваш дерев'яний будинок з оциліндрованої колоди.

Ми маємо великий досвід в будівництві дерев'яних будинків з клеєного бруса і оциліндрованої колоди. Наші клієнти вже переконалися в якості натурального матеріалу, з якого побудовані дерев'яні будинки, бо дерево - це живий природний продукт, який завжди буде цінуватися і тільки дорожчати на ринку. Дерев'яні будинки з оциліндрованої колоди на замовлення

Будівництво дерев'яного будинку - дуже відповідальна справа. Якщо довірити цю роботу людям, які не знають специфіки роботи з деревом, то можуть утворитися щілини в стінах будинку, або ж порушиться цілісність самої будівлі, що призведе до небажаних наслідків.

Довіривши нам будівництво дерев'яного будинку, ви можете бути впевнені в кращому виконанні поставленого завдання. Ми зможемо побудувати дерев'яний будинок під ключ, реалізувати вашу ідею для вас на якість, а не на час, бо ваші рекомендації своїм близьким і знайомим збільшує нам число клієнтів.

 

 

Будинки з клеєного бруса

Будинки з оциліндрованої колоди

   
Клеєний брус - будівельний матеріал нового покоління Зведення будинку з оциліндрованої колоди - одна з найдавніших технологій будівництва

 

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар