(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.
Изготовление деревянных дверей в Киеве Виготовлення дерев'яних дверей в Києві


>> Всі об'єкти <<

Дерев'яні будинки з бруса і оциліндрованої колоди на замовлення

Дерев'яний котедж

Вікна з сосни на замовлення в Києві

Вікно з дерева

Дерев'яні сходи з дуба будь-якої складності на замовлення в Києві

Сходи з кедра

Виробляємо дерев'яні двері з дерева на замовлення

Дерев'яні двері на замовлення


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Дерев'яні двері

 

У наш час можна знайти безліч дверей, виготовлених на будь-який смак. Можна зробити металопластикові двері, можна залізні, але найбільше цінуються Встановлюємо дерев'яні двері в дерев'яні будинки, котеджі, квартири на замовлення в Києвівхідні та міжкімнатні дерев'яні двері. Саме двері з дерева передають домашню теплоту і затишок. Натуральний матеріал дерево завжди користувався популярністю. У всіх історичних документах ми зустрічаємо інформацію про дерев'яні двері. Навіть сьогодні, коли люди навчилися робити двері з різних матеріалів, при виборі надають перевагу саме дерев'яним дверям.

Які двері вибрати і що потрібно врахувати при виборі дерев'яних дверей, щоб вони прослужили вам тривалий термін і радували око? На ринку дуже великий вибір - дерев'яні двері суцільні і засклені, різних кольорів і розмірів.

Якщо ви хочете замовити дерев'яні двері, то, перш за все, розпочніть з замірів, визначтесь, з якого дерева будуть ваші двері, дізнайтеся ціну на ринку і розрахуйте бюджет. Підбирайте двері під майбутній дизайн приміщення. Якщо ж ви хочете замінити вже існуючі двері, то у нас ви знайдете саме те, що вам потрібно - ми маємо великий вибір дверей.

Отже, двері бувають різних розмірів. Тут ще важливо пам'ятати, що можна підібрати двері за типом відкривання. У наш час, якщо є достатня ширина отвору, крім одно- і двох двостулкових дверей, все більше і більше користуються популярністю розсувні двері.

Двері виробляються з хвойних і листяних порід. До хвойних порід в Виробництво і монтаж дерев'яних дверей з дерева для домуосновному відносяться ялина, сосна, кедр. Вони дешевші своїх «конкурентів» - листяних порід, де переважають дуб, клен або багате червоне дерево. Так як ці породи більш стійкі до вологи і мають кращі фізичні характеристики, то вони користуються великим попитом у нашого населення. Саме по собі дерево - хороший звуко- і теплоізоляційний матеріал. Якщо двері правильно і якісно встановлені, то вони стримують зайвий шум. Вони добре вписуються майже в будь-який інтер'єр приміщення і довговічні.

Якщо говорити про дерев'яні двері з штучних матеріалів, то такі двері роблять з ДСП або з ДВП - продукти переробки деревного матеріалу з додаванням синтетичних смол. Такі двері мають свої козирі: вони стійкі до вологи, мікроорганізмів, цвілі, при цьому не дорогі і так само добре шумоізолюючі, як і дерев'яні двері, з цілісного масиву деревини. Але не варто забувати про недоліки - вони недовговічні і мають велику вагу.

Двері з ПВХ ми не беремо до уваги, так як вони легко деформуються, хоча в них є і ряд переваг: низька ціна, вологостійкість, вогнетривкість.

 

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар