(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.


>> Всі об'єкти <<

Дерев'яний котедж з бруса

Дерев'яний котедж

Дерев'яні вікна на замовлення в Києві

Дерев'яні вікна

Дерев'яні сходи на замовлення в Києві

Дерев'яні сходи

Дерев'яні двері

Деревянные двери


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Продукція

 

Фірма «Світ Лісу» будує дерев'яні будинки і котеджі з клеєного бруса і оциліндрованного колоди під замовлення

Дерев'яні будинки з клеєного бруса і оциліндрованої колоди

Дерев'яні будинки вже не перший рік мають велику популярність в забезпечених країнах Європи та Америки, де люди прагнуть жити в природному середовищі. У дерев'яному будинку завжди панує приємний запах справжнього дерева, так як це екологічно чистий матеріал. Будинок з дерева покращує Ваше здоров'я, самопочуття та настрій, і в повітрі «зависає» приємна атмосфера, а люди стають менше хворіти. Дерев'яний будинок завжди виглядає багатше, ніж сірий цегляний будиночок, і добре вписується в природне середовище. Ми робимо дерев'яні лазні, ресторани, дерев'яні котеджі, будинки з клеєного бруса і оциліндрованої колоди.

Детальніше...

 

Фірма «Світ лісу» виробляє і встановлює дерев'яні вікна з дерева під замовлення в Києві

Дерев'яні вікна

У наш час на ринку України ви можете знайти дерев'яні вікна різних виробників. В основному вони поділяються на дерев'яні вікна від українських і зарубіжних виробників. Звичайно, вважаеться, що якість дерев'яних вікон зарубіжних виробників на порядок вища наших, але й тут є свої нюанси. По-перше, не факт, що вам продадуть саме іноземні вікна, бо на ринку сила-силенна підробок, навіть високоякісних вікон; а по-друге, навіщо купувати дерев'яні вікна іноземніх виробників, якщо вітчизняні коштують на порядок нижче, при цьому виконують всі функції покладені на них. Як відомо, віконні блоки надходять в Україну тільки в готовому вигляді - цим і обумовлена висока ціна на дерев'яні вікна на замовлення.

Детальніше...

 

Фірма «Світ лісу» виробляє і встановлює дерев'яні двері з дерева під замовлення в Києві

Дерев'яні двері

У наш час можна знайти безліч дверей, виготовлених на будь-який смак. Можна зробити металопластикові двері, можна залізні, але найбільше цінуються вхідні та міжкімнатні дерев'яні двері. Саме двері з дерева передають домашню теплоту і затишок. Натуральний матеріал дерево завжди користувався популярністю. У всіх історичних документах ми зустрічаємо інформацію про дерев'яні двері. Навіть сьогодні, коли люди навчилися робити двері з різних матеріалів, при виборі надають перевагу саме дерев'яним дверям.

Детальніше...

 

Фірма «Світ лісу» виробляє і встановлює дерев'яні сходи з дерева під замовлення в Києві

Дерев'яні сходи

Сходи - це складна і в той же час дуже важлива конструкція у вашому будинку, котеджі або двоповерховій квартирі. Дерев'яні сходи підкреслюють всі переваги вашого інтер'єру і не рідко є «візитною карткою» вашого будинку.

Всі дерев'яні сходи виробляються з урахуванням розмірів приміщення, а також потрібних норм і гостів. Слід максимально приділити увагу матеріалу, з якого будуть зроблені ваші сходи. Тут мова піде про породи деревини. Саме від вибору матеріалу залежать технічні та фізичні характеристики ваших дерев'яних сходів.

Детальніше...

 

Фірма «Світ лісу» виробляє і встановлює дерев'яні елементи інтер'єру з дерева під замовлення в Києві

Дерев'яні елементи інтер'єру

Дерево завжди було популярним будівельним матеріалом, не тільки завдяки своїй доступності та екологічності, а й за рахунок своєї краси, практичності і своїх можливостей. Саме тому дерево застосовується як основний матеріал під основу дизайну інтер'єру. Отже, які ж елементи інтер'єру з дерева ми можемо згадати?

Насамперед в голову приходить меблі з дерева, дерев'яні багети, карнизи, лиштви, арки, дерев'яні сходи та інші дерев'яні елементи інтер'єру, зроблені з самих різних порід дерева.

Детальніше...

 

Фірма «Світ лісу» виробляє і встановлює малі архітектурні форми для дачі та саду з дерева під замовлення в Києві

Малі архітектурні форми

Малі архітектурні форми – невеликі споруди, які ми можемо зустріти в паркових зонах, садах, присадибних ділянках. Функціональне призначення малих архітектурних форм - підвищити різноманітність і художню виразність забудов або ж відкритого простору. Правильне розміщення малих архітектурних форм на ділянці допоможе поділити її на умовні зони, кожна з яких має своє призначення.

Детальніше...

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар