(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.


>> Всі об'єкти <<

Фірма Світ Лісу - будівництво дерев'яних будинків з бруса під ключ

Дерев'яний будинок з бруса

Фірма Світ Лісу - встановлення дерев'яних вікон

Дерев'яні вікна

Виробництво, монтаж та встановлення дерев'яних сходів

Дерев'яні сходи для дачі

Фірма Світ Лісу - встановлення дерев'яних дверей

Міжкімнатні дерев'яні двері


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Переваги будинку з клеєного бруса

 

Будинки з клеєного бруса краще зберігають тепло, ніж їх конкуренти.Переваги клеєного брусу І чим товще стіна вашого дерев'яного будинку, тим триваліше у вашому будинку буде зберігатися тепло. Візьмемо, наприклад, клеєний брус товщиною 20 см (це товщина стіни). Як не дивно, але теплопровідність такої стіни в 5 разів менше, ніж аналогічної цегляною. Тобто, Ви збережете колосальну суму на обігрів Вашого дерев'яного будинку в опалювальний сезон. Варто відзначити, що стіна з оциліндрованої колоди не на багато поступається клеєного брусу: у теплопровідності вона в 2 рази вище. До речі, товщина промерзання 20-сантиметрової стіни з оциліндрованої колоди становить 10 см. Отже, аналогічний показник стіни з клеєного бруса буде 5 см. Це відмінний показник.

Чому будинок з клеєного бруса можна побудувати за один сезон? Відповідь доволі проста: так як стіна в будинку з клеєного бруса дає незначну усадку, а це всього до 1% висоти, то роботи можна проводити безперервно - це дозволить скоротити до мінімуму терміни будівництва вашого будинку з клеєного бруса, а так само зменшити витрати на роботу.

Немалозначні переваги клеєного бруса в тому, що він має високу міцність склеєної деревини та високу стійкість до враження грибка, не деформується і стійкий до появи тріщин. Все це завдяки методу заготівлі та обробки клеєного бруса: дошки перед склеюванням висушуються до 10 - 12% вологості в спеціальній камерної сушці. Потім вони сортуються, проходять вибраковування.

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар