(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.


>> Всі об'єкти <<

Дерев'яні будинки з бруса на замовлення Київ

Дерев'яний будинок з бруса під ключ

Виробництво дерев'яних вікон будь-якої складності на замовлення Київ

Вікна будь-якої конфігурації

Виробництво дерев'яних сходів з кедра Київ

Сходи з кедра

Дерев'яні міжкімнатні двері з дерева на замовлення Київ

Дерев'яні міжкімнатні двері з дерева


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Малі архітектурні форми

 

Малі архітектурні форми – невеликі споруди, які ми можемоДерев'яні перголи для дачі та саду на замовлення в Києві зустріти в паркових зонах, садах, присадибних ділянках. Функціональне призначення малих архітектурних форм - підвищити різноманітність і художню виразність забудов або ж відкритого простору. Правильне розміщення малих архітектурних форм на ділянці допоможе поділити її на умовні зони, кожна з яких має своє призначення.

Кількість різних видів малих архітектурних форм велика, тому що сюди відносяться всі об'єкти, створені людиною, з природних матеріалів. Тут і дерев'яні альтанки, і арки з дерева та каменю, перголи і трельяжі, і багато іншого те, що стало доповненням до ландшафтного дизайну. Створення малих архітектурних форм - завдання для фахівців.

Альтанка відмінне місце для відпочинку самому, після трудового дня, або з Дерев'яні альтанки для дачі та саду на замовлення в Києвісім'єю у вільний час. Тут можна сховатися від дощу або ж, навпаки, від сонця в спекотний день. Тому альтанку розміщують в тій частині саду, звідки найкраще відкривається вид на навколишнє середовище. У наш час які тільки не зустрінеш альтанки: овальні, круглі, квадратні. Їх роблять різних форм і з різних матеріалів.

Перголи - популярні садово-декоративна конструкції. Повторювані секції арок в з'єднанні з поперечними брусами дають нам можливість сконструювати перголу. Всю цю конструкцію підтримують, в основному, два ряди колон, або ж один, якщо одна частина перголи спирається на будинок. На її гратчастий навіс можна натягнути полотно або ж прикрасити кучерявими рослинами, щоб захистити зону відпочинку від сонця. В основному, перголи призначені для переміщення по саду в будь-яку погоду. У внутрішніх двориках перлоги найчастіше виконує функцію «зеленої кімнати».

Арка - це конструкція в основному з природного матеріалу (дерево,Створюємо і встановлюємо перголи, альтанки і трельяжи для дачі та саду на замовлення Київ залізо, камінь), яке має гратчасту структуру з боків. Арка виконує функцію «вхідних дверей» - нею оформляють парадну частину ділянки. Арка - це стильний, що привертає погляд елемент ландшафтного дизайну, який підтримує в'юнкі рослини. Арки в основному бувають з горизонтальним або напівкруглим зводом, висотою 2 - 2.5 метра.

Трельяжі - конструктивні елементи малих архітектурних форм, призначені для вертикального озеленення саду. Це вертикальна, в основному дерев'яна опора, до якої прищеплюють різні рослини, зокрема виноград. Трельяж кріплять до стін будівель або ставлять на ділянках у вигляді окремих конструкцій. Це допомагає поділити ділянку саду на кілька зон або прикрити непотрібні для очей елементи.

 

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар