(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.


>> Всі об'єкти <<

Фірма Світ Лісу - будівництво дерев'яних будинків з бруса під ключ

Дерев'яний будинок з бруса

Фірма Світ Лісу - встановлення дерев'яних вікон

Дерев'яні вікна

Виробництво, монтаж та встановлення дерев'яних сходів

Дерев'яні сходи для дачі

Фірма Світ Лісу - встановлення дерев'яних дверей

Міжкімнатні дерев'яні двері


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Чим краще будинок з клеєного бруса?

 

У наші дні стало популярним будувати собі будинок з клеєного бруса і я скажу чому.

По-перше, будинок з клеєного бруса дешевше свого цегельного «конкурента», по-друге, клеєний брус має ряд переваг.Плюси будинку з клеєного бруса Такоже, на будівництві будинку з клеєного бруса Ви збережете багато грошей на різних етапах: на вантажних перевезеннях і на людських ресурсах (такий будинок набагато легше зводити, ніж цегляний). І останнє, побудувати дерев'яний будинок не займе багато часу, так як такі речі зводяться за три місяці. Ви збережете свої кошти на зведення фундаменту Вашого будинку, а там досить великі гроші, так як фундамент, це приблизно третя частина грошей, виділених на будівництво всієї споруди.

Будинок з клеєного бруса не вимагає будь-якої внутрішньої обробки, так як сам матеріал дуже приємно виглядає і впишеться в будь-який дизайн Вашого приміщення. А якщо врахувати те, що можна підібрати колір клеєного бруса, то Ви зможете втілити свою ідею зовнішнього і внутрішнього вигляду будинку в життя. Такий дерев'яний будинок завжди буде гідно і заможно виглядати, а зекономлені гроші ви зможете витратити на будівництво басейну або на ландшафтний дизайн біля свого будинку.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що клеєний брус - ідеальний матеріал для будівництва Вашого нового будинку і ціна на цей натуральний, природний матеріал вельми прийнятна. Зателефонувавши нам, Ви можете вже сьогодні замовити собі будинок з клеєного бруса і вже через 3 місяці насолоджуватися усіма принадами життя на свіжому повітрі за містом у надійному і красивому будинку.

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар