(044) 455-12-05
(093) 587-36-67
Україна, Київ,
вул. Донця,
буд. 6.
Фирма Мир Леса Фірма Світ Лісу


>> Всі об'єкти <<

Дерев'яний будинок з бруса

Дерев'яний будинок

Дерев'яні вікна на замовлення

Дерев'яний віконний блок

Дерев'яні сходи на замовлення

Дерев'яні сходи

Дерев'яні двері на замовлення

Вхідні дерев'яні двері


Відгуки

Замовила проект заміського будинку. Швидко зробили і головне якісно. Коли будуть ресурси обов'язково замовлю тут роботи. Всім раджу цю фірму. Дякую :)
Ірина Фартушна
Гарно зробили будинок. Відмінний будинок. По термінах дещо не вклалися, але робота зроблена на совість.
Іван Ходжаєв
Це те, що я і хотів: будинок з клеєного бруса. Всередині навіть не треба вигадувати інтер'єр. В будинку дуже тепло і затишно. На міську квартиру я витрачав більше грошей. Спасибі хлопцям, дуже все подобається!
Ігор Вишневський
У будинку живу вже рік. Будувала фірма "Світ Лісу". Боявся тільки за витрати, але ціна приємно здивувала. Вартість дерев'яного будинку тут була нижча, ніж в інших фірмах. Побудували добре. Тепер на дачі я більше проводжу часу, ніж у міській квартирі. Звик до природи. Дуже радий, що зважився на такий крок.
Андрій Скрипець

Про фірму

Будівельна фірма «Світ Лісу» - успішна фірма, яка динамічно розвивається. Наша спеціалізація - це будівництво будинків з клеєного бруса і оциліндрованої колоди. Також, ми виробляємо і встановлюємо дерев'яні сходи, вікна, двері, різні елементи інтер'єру і не тільки, малі архітектурні форми.

Ми добре зарекомендували себе за останні роки і впевнене йдемо до свого розширення на ринку України. Ми добре знаємо, як побудувати будинок за сучасними технологіями, щоб він був надійним, радував око і був втіленням домашньої теплоти і затишку; знаємо, який матеріал краще підібрати для того чи іншого конструктивного або дизайнерського рішення.

Для цього в нашому розпорядженні є сучасна німецька техніка, яка дозволить виготовити різні дерев'яні елементи з точністю до 1 мм. Ця техніка повністю автоматизована, тому це виключає наявність випадкового людського фактора. Значить, ви можете бути впевнені - помилки не може бути.

Наше дерево проходить обов'язкову антисептичну обробку, що дозволить запобігти його руйнуванню з боку біологічних факторів.

Наша робота націлена на те, щоб наш клієнт:

  • залишився задоволений консультаціями;
  • мав великий вибір наданих йому проектних варіантів будинків і котеджів;
  • був задоволений термінами і якістю виконаних робіт;
  • мав бажання нас рекомендувати своїм знайомим і близьким.

 

 

Наше виробництво

 

 

2005-2015 © Світ Лісу
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Запитання або коментар